Top Baneris
SA ArchBook portalas 4
SA ArchBook

„SA ArchBook“ – nemokama SA portfolio platforma
skirta architektams pristatyti savo idėjas, vizijas ir inovatyvius sprendimus

Tai ideali vieta architektams, dizaineriams ir projektuotojams parodyti įdomiausius savo įgyvendintus ir neįgyvendintus projektus bei iniciatyvas didžiulei SA.lt auditorijai, Lietuvos architektų bendruomenei, NT rinkai ir plačiajai visuomenei!

Nuo individualių namų, iki kompleksiškų komercinių projektų.

„SA ArchBook“ platforma bus nuolat atnaujinama architektų darbais – tiek įgyvendintais per pastaruosius metus, tiek dėmesio ir diskusijų vertomis projektų koncepcijomis! 

Kiekvieną projektą sudaro architekto/architektų studijos pristatymas, projekto aprašymas, galerija, sprendimų ir produktų nuorodos, kurios veda tiesiai į SA biblioteką.

PORTFOLIO
RUBRIKOS RĖMĖJAI

Kviečiame įmones jungtis prie projekto.

Kreipkitės liuda@sa.lt

ArchBook numbers 01

Atsisiųkite formą

Atsisiųskite darbų pateikimo aplankus. Aplankuose rasite folderius darbų sukėlimui, kuriuos užpildykite pagal ten esantį aprašymą.

ArchBook numbers 02

Užpildykite aplanką

Užpildytus aplankus įkelkite į „Dropbox“ arba „Google“ diską. Atkreipkite dėmesį, kad bus peržiūrimi tik reikalavimus atitinkantys pateikimai.

ArchBook numbers 03

Registruokite projektą

Užpildykite projekto registracijos formą. Įklijuokite darbų aplanko patalpinimo nuorodą anketoje.

Kiekvieną mėnesį bus renkami SA.lt portalo skaitytojų ir „Statyba ir Architektūra“ redakcijos favoritai. Daugiausiai publikos simpatijų laimėjęs projektas bus apdovanotas stilingais prizais, o redakcijos komandos favoritai bus publikuojami žurnale!

Kiekvieną pavasarį profesionalų komisija rinks metų projektus, kurių autoriai bus apdovanoti specialaus renginio metu. 

1. Visuomeniniai 

2. Komerciniai

3. Gyvenamieji 

Portalas sa.lt

Žurnalas 

Soc. tinklai 

Visa medžiaga bus talpinama ir rodoma mūsų portale „SA ArchBook“ skiltyje, aktyviai viešinama soc. tinkluose, daugiausiai – architektų ir dizainerių pamėgtoje Instagram erdvėje su specialiu ženkliuku, nurodančiu, kad tai – SA platformos turinys.